O nas

Polski Instytut Badań i Rozwoju (PIBiR) jest funduszem nakierowanym na wspieranie komercjalizacji wyników badań naukowych i ich transferu do gospodarki. Celem działania PIBiR’u jest pomoc naukowcom oraz przedsiębiorcom w rozwijaniu innowacyjnych spółek technologicznych. Aktywnie wspieramy nasze spółki portfelowe w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania na rozwój produktów oraz ekspansję międzynarodową.

Zespół

Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają w wyniku interdyscyplinarnego podejścia do rozwiązania problemu. Z tego powodu nasz zespół składa się z osób specjalizujących się w różnych dziedzinach i posiadających różne zainteresowania: inżynierów, biotechnologów, matematyków, ekonomistów, specjalistów od finansów i innych. Nasz zespół jest otwarty na nowe i unikalne perspektywy.  Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę. Do każdego projektu podchodzimy z zapałem i nową energią. Cały nasz zespół to pasjonaci nauki i innowacji.

_DSC3210

Współpraca

Współpracujemy z centrami transferu technologii, brokerami innowacji, przedsiębiorstwami produkcji przemysłowej, polskimi i zagranicznymi funduszami, inwestorami indywidualnymi oraz partnerami medialnymi. Współdziałamy z ekspertami i naukowcami z całej Polski, a także z Izraela. Ponadto współpracujemy z takimi instytucjami, jak PSI, DESY, Helmholtz Institute, a także Międzynarodowym Instytutem Badań Jądrowych w Dubnej.

Partnerzy